... aneb tvrdý oříšek pro ostatní ovoce

Kam s nimi? Aneb nefunkční odkaz.

18. června 2014 v 11:55 | Denda |  slovo autorek
Jeden si myslí, že když konečně skončí škola, a ještě ke všemu s předstihem, tak že pak bude mít více času. Na druhou stranu velkou část toho času sežere měsíční svaťák. A když už konečně vyfásnete ten papír, tak je tu zase vstávání před čtvrtou a na šestou do práce... Nekonečný koloběh.
A když už jsme u toho koloběhu, web je taky jakýsi nekonečný koloběh. Tuhle jsem se to právě že učila na maturitu z informatiky - www je síť navzájem propojených hypertextových odkazů. Tuhle v práci, když moje ruce dokola dělaly stále tu jednu stejně nudnou práci, můj mozek se vydal na procházku nedávnými vzpomínkami. Právě jsem si říkala, jak jsem sakra vůbec mohla odmaturovat, když si skoro nic nepamatuju, když mi zrovna vyskočila tahle věta.
Mně a dalším normálním lidem, by asi mohlo vrtat hlavou, jak jsem si to mohla spojit s blogem, ale stalo se. A tak si tak říkám: "Hm, blog už bude mít šesté narozeniny, to na něm bude asi spousta odkazů... A některé možná i nefunkční!"
A tak jsem si řekla, že se s tím něco musí udělat. Přeci nenechám na blogu nefunkční odkazy! Ale že by se mi zrovna chtělo procházet článek po článku a hledat odkazy a každý jednotlivě zkoušet, jestli funguje... Tak to se mi taky zrovna nechce. Proto bych ráda poprosila Vás všechny, ať už pravidelné nebo jednorázové návštěvníky, abyste nám s tímhle pomohli a nefunkční odkazy nahlašovali. Buď sem, pod tento nebo přímo pod onen špatný článek do komentářů. Moc nám tím pomůžete.

Jménem celého DE LE TE týmu, Vám předem moc děkuju.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama